برای آگاهی از قیمت ها تماس بگیرید: 09902626291
لوگو

شاهکارکولر گازی،الجی AMP-24K برای مناطق گرمایی در سال 1398

تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۶/۹ شنبه

شاهکار کولر گازی الجی AMP-24K برای مناطق گرمایی در سال 1398

نام انگلیسی : LG Dual Inverter next Titan Air Conditioner Nt247SK3 24000 BTU

کولر گازی گرمایش وسرمایشی الجی AMP-24K

شرکت الجی که در سئول پایتخت کره جنوبی واقع است،به سفارش کشورهای حوزه خلیج فارس ،که گرمایی ویژه ورطوبتی بسیار دارند وباعث شرجی شدن این مناطق شده اند، اقدام به طراحی وتولید کولرگازی AMP-24K نمود. که در بیشتر کشورها به کولرگازی با پسوند (آمپر) شناخته می شود. دلیلی واضح برای این نام وجود دارد و آن هم اینکه این نوع کولر گازی دارای آمپر متغیر برای کار می باشد. یعنی با هرنوع آمپربرقی برای راه اندازی مشکل ندارد وکاملا تابع مصرف کننده می باشد.

اما بهترین وکم مصرف ترین نوع کار کولر، استفاده در حالت 4 آمپری است. واین به معنی صرفه جویی در هزینه های مالی می باشد ودر درازمدت خودش را نسبت به دیگر کولر گازی ها نشان خواهد داد.

پس شما چه در یک منطقه مسکونی عالی با آمپر ثابت ودائمی باشید، چه در یک منطقه با تولید برق با مولدهای دیزلی وبنزینی وآمپر متغیر، باز هم مشکلی پیش نمی آید ودستگاه با بهترین راندمان به کار خود ادامه می دهد.

از آنجایی که الجی AMP-24K مستقیم به کشور عراق وارد میشود، به وسیله راه های ارتباطی به ایران نیز وارد و مورد استفاده قرار می گیرد. 

به دلیل نزدیکی بانه به مرز عراق محصول اصلی وارد بانه شده و شما می توانید با خیال آسوده تجربه یک خرید عالی از بانه را برای این محصول داشته باشید.

 

در ادامه به طور خلاصه به بررسی این محصول می پردازیم.

در اولین صفحه سایت الجی برای  CONTROL AMPERE/AMP-24K مهمترین خصوصیت را در موارد زیر مشخص نموده است:

 • کنترل آمپر در درجات 4 و6 و8 آمپری
 • یونیزاسیون پلاسمر یا پلاسمستر، برای تصفیه هوا و بوی ناخوشایتدمحیطی
 • ضمانت 10 ساله اینورتر دوگانه  DUAL INVERTER‌ دستگاه

 

عملکرد چند دستگاهی با هم

کولر گازی الجی AMP-24K این امکان را فراهم کرده است که در صورت فراهم بودن آمپر برق شما، همزمان چهار دستگاه در یک محل و باهم فعال باشند. این مکان ها می تواند خانه شما با اتاق های جداگانه یا محل کار با تقسیم بندی های ویژه باشد. پس حداقل آمپر راه اندازی کولر، چهار آمپر یعنی کم مصرف ترین حالت ممکن می باشد.

به صرفه ترین روش

بسیار پیش می آید که با خرید یک کولرگازی برای یک فضا، جهت خنک سازی احتیاج به کمک دهنده دیگری برای این کار باشیم. اما در مدل الجی AMP-24K که مناسب فضای شصت متری ساخته شده است، این کار به ساده ترین شکل صورت می گیرد. یعنی به جای استفاده از کولری دیگر یا یک کمک کننده دیگر، کافی است که آمپر آن را تغییرداده و ازافزایش خنک کنندگی لذت ببرید. این یعنی کارایی واینده نگری برای یک محصول برای یک فضا. که هم برای بار مالی هزینه زیادی ندارد وهم از نظر ظاهر ودکوراتیو کاملا منطقی به نظر می رسد.

کمپرسور های دوگانه وپیشرفته اینورتر دار DUAL INVERTER‌ برای مناطق گرمسیری

موتور پر قدرت T3 در این مدل با اینورتر دوگانه و قدرت 24 هزاری آن، چیزی برای انسان باقی نمی گذارد که از خرید ان صرف نظر کند. کمپرسورهای دستگاه های دیگر برای تنظیم دما در لحظه حتما خاموش وروشن می شوند. که این وقفه مصرف انرژی زیادی را متوجه ما می کند. اما در این مدل، سرعت کمپرسور دستگاه به صورت مداوم تنظیم می شود. تا دمای انتخاب شده همیشه یکسان باقی بماند.

 از یک طرف دمای محیط را تا 60 درصد بیشتر نسبت به بقیه دستگاه ها خنک می کند و از طرفی دیگر در همان حال تا 65 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. این یعنی پس انداز برای آینده ها.

و به حق می توان این مدل را شاهکار یک کولرگازی از طرف الجی دانست.

 

 

 

 

 

از مهم ترین فواید کمپرسور دوال اینورتر( دوگانه )

 1. طول عمر وقدرت بیشتر برای کمپرسور وصرفه جویی برای آینده
 2. افزایش میزان قدرت وحجم سرما دهی در لحظه
 3. کاهش صداهای مزاحم بیرونی و خود کمپرسور
 4. کمتر شدن استهلاک دستگاه وپس انداز مالی برای درازمدت
 5. آسودگی وآرامش خانواده وتاثیر ان بر روابط اجتماعی
 6. یک تیر ودونشان : سرمای زیادتر، مصرف کمتر

 

قدرت باد

این مدل کولر گازی باتوجه به مشخصات خوبی که دارد توانایی پرتاب باد را تا 13 متر دارا می باشد. این توانایی انتقال باد، دورترین گوشه ها را پوشش داده وخنکی ملایمی را برای شما فراهم می کند. در واقع این مدل با سالن های کنفرانس و ورک شاپ ها ومحیط های دانشگاهی هم رابطه عالی برای خنک کنندگی دارد.

پلاسمر(پلاسماستر) یونیزه کننده (جهت حفظ بهداشت و سلامتی )

شرکت الجی که همیشه در بالابردن سطوح کیفیتی زندگی مردمان، افکار بالایی را مد نظر قرار داده است، این بار در کولر گازی مطرح خود AMP-24K قابلتی ویژه وکارا را معرفی نموده است.

پلاسمر یا پلاسمستر: در این روش ذرات هوا خروجی از دستگاه طی یک فرایند به اسم (پلاسمر یا پلاسمستر) با تزریق بیش از 3 ملیون یون، به حالت یونیزاسیون درمی آید. که این کار باعث کاهش ذرات میکروسکوپی در هوا شده وآن را برای زندگی سالم تر وپاک تر در اختیار عزیزان قرار می دهد.

 • با استارت اولیه 5.2 آمپر شروع به کار می کند.
 • از ضریب آلایندگی وسازگاری با محیط زیست در راندمان EURO-6 اروپا برخوردار است. این یعنی کاملا پاک و سازگار با محیط زیست زمین.
 • زاویه چرخش خروجی باد نزدیک به 80 درجه می باشد.تقریبا تمام جهت های ممکن برای خروجی باد.
 • ضریب تحمل گرمایی آن 66 درجه می باشد. والجی این مدل را مناسب مناطق خلیج فارس روانه بازار نموده است. ودر مناطق خنک تر از خلیج فارس، به یقین کارایی بهتری را نیز از خود نشان می دهد.
 • دارای سیستم معکوس فاز یعنی کیت محافظ TUV می باشد.
 • شست وشوی داخلی خودکار یعنی  I CLEAN برای آن در نظر گر فته شده است.
 • وظیفه توربوفن را JET MODE به عهده دارد.
 • سیستم جذب کننده بوی سیگار در این مدل از پایه فعال می باشد.
 • SMART DIAGNOSIS وظیفه عیب یابی خودکار این سیستم را به عهده دارد.
 • حالت اسایش به عهده سیستم COMFORT AIR است.
 • حداکثر ارتفاع برای کارایی بهتر 8 متر می باشد.
 • نوع پنل مورد استفاده از استیل ضد زنگ می باشد.
 • نوع کندانسور مورد استفاده (طلایی) می باشد.
 • سرعت فن در 7 حالت مختلف تنظیم شده است.که بسته به نیاز قابل تغییر می باشند.
 • دارای قابلیت یخزدایی Deice Control می باشد.

در بخش گرمایی هم این مدل حرفهای زیادی دارد. همانند بخش سرمایی، توان گرم نگه داشتن 60 متر مربع را دارد و هوایی مطبوع وبهاری را برای خواب شما فراهم می نماید.

 

مزیت های کلی کولر گازی  LG Dual Inverter next Titan Air Conditioner Nt 24000

 • کنترل دستی آمپر در این نوع دستگاه خطرخراب شدن و لطمه به دستگاه را بر اثر نوسانات برق و افت ولتاژ را به حداقل می رساند. چرا که نوسانات برق شامل گارانتی نمی شوند. واین امتیازی بزرگ برای خریداران است تا در هر شرایطی دستگاه را روشن نمایند.
 • در این مدل هم مانند مدلهای به روز شده، از گازR410A  با حجم 2.1 کیلوگرم استفاده شده است. که هم با اینورتر دستگاه بیشتر سازگاری دارد و هم حالت خورندگی کمپرسور را در درازمدت کاهش می دهند. این گاز، گازی سبز است یعنی با محیط زیست سازگار است وبه لایه اوزن زمین ضرر نمی رساند.
 • حالت آمپر متغیر در دستگاه باعث می شود میزان برق ورودی به دستگاه را به صورت دستی تنظیم نمایید. که هم از بروز مشکل برای دستگاه جلوگیری می کند وهم میتوان با تغییر آمپر ورودی ،حجم سرما را نیز افزایش داد و خنک کنندگی بیشتری را در لحظه به خود هدیه دهید.
 • تغییر آمپر شما را از خریدن دیگر کمک کننده ها برای خنک سازی یک فضای نسبتا بزرگ بی نیاز می کند.
 • از طریق برنامه SMART THINQ وسیستم وای فای می توان دستگاه را از راه دور کنترل کرده و برای مواقع مورد نیاز برنامه ریزی نمود.
 • سیستم مجهز وپیشرفته IONIZER PLASMASTER در کولرگازی 24 هزار الجی ،باعث تصفیه حداکثری هوای محیط وکنترل نمودن حداکثری گرد و غبار وجلوگیری از بوی نامطبوع می شود.
 • نمایشگر این کولر گازی از نوع دیجیتال مخفی بوده وبا نمایش دادن لحظه ای مصرف برق به کیلووات ودمای داخل و خارج ساختمان ،کمک ویژه ای به نوع تنظیم نمودن دستگاه می کند.
 • خواب آرام وراحت : خوابی راحت را به وسیله 3 تنظیم متفاوت به شما ارائه می دهد. ( جریان هوای غیر مستقیم - هوای ملایم و برنامه ریزی تایم خواب – تنظیم خاموشی دستگاه برای 7 ساعت )
 • اسپلیت هوای خنک و مطبوع خود را در چهار جهت، و با حرکات سریع پخش می کند. که این کار جهت های مخفی را از بین برده و خنکی تقریبا به حالت اصولی در تمام فضا پخش می شود.
 • پاکسازی ویژه برای رطوبت وتولید کننده میکرو ارگانیسم ها (DRY MODE). با این روش از تشکیل شدن باکتری و کپک های قارچی در مبدل های گرمایی  جلوگیری به عمل می آید. پس محیطی بهداشتی را تحویل داده وبا خیال راحت می توانیم از ان استفاده نماییم.
 • نوع فیلتر استفاده شده در آن ذراتی را به جرم 10 میکروگرم و باکتری ها را به دام انداخته ومحافظتی 99/99 درصدی انجام می دهد.

 

 

دیدگاه های ثبت شده

Rebaz 24
۱۳۹۸/۷/۲۱

امیدوارم پسندیده باشید...

مدیران سایت در اسرع وقت نظر شما را درج می کنند. در صورت سوالی بودن مطلب شما، به آن به نحو احسنت پاسخ داده خواهد.