برای آگاهی از قیمت ها تماس بگیرید: 09902626291
لوگو

Instaview در یخچال های ال جی به چه معناست…

تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ شنبه

Instaview در یخچال های ال جی به چه معناست؟

 

ما در این مقاله سعی برآن داریم تا معنی اینستاویو را برای یخچال های ال جی باز و تفسیر کنیم. عبارت Instaview   در مباحث علمی دیگر، معانی دیگری دارد و بسته به مبحث علمی تفسیر آن متفاوت است. پس تخصصی، این اصطلاح را در این مقاله برای یخچال بررسی می کنیم.

اینستا ویو ( ™InstaView ) یک اصطلاح کاملاً انحصاری مختص به شرکت ال جی می‌باشد، که از آن در جدیدترین مدل یخچال فریزرها استفاده شده است و می‌توان به عنوان نسل door in door از آن یاد کرد. این قابلیت که به طراحی یخچال فریزر ال جی افزوده شده، نه تنها چهره کلی یخچال را به صورت کلی تغییر داده، بلکه در عین حال محتویات داخلی را بدون باز کردن درب اصلی نشان می‌دهد.

 اینستاویو یخچال های ال جی

 

به عبارتی اینستاویو در اصل یک پنل شیشه‌ای آیینه‌ای می‌باشد که با دو بار ضربه زدن به آن چراغ LED روشن شده و می‌توان فضای داخلی را مشاهده کرد. درواقع یک پنجره خرید شیشه ای در یخچال برای خرید باز شده است تا با نگاهی سریع بتوانید غذا و نوشیدنی مورد علاقه خود را پیدا کنید.

با نگاهی به سمت راستِ فضای بیرونی یخچال فریزر ال جی، می‌توان به وجود طراحی اینستا ویو پی برد.‌ افزون بر این، دور این دور ( Door-in-Door™ ) نیز در شیک جلوه دادن یخچال فریزر تاثیر بسزایی دارد و جلوه ای شیک به محیط پخت و پز شما می‌بخشد.

 این ویژگی علاوه بر زیبایی و دسترسی آسان و راحت به مواد خوراکی اعم از نوشیدنی‌های مورد ‌علاقه و اقلام غذایی، بدون باز شدن درب اصلی یخچال؛ در عین حال از خروج هوای سرد و مصرف بی رویه انرژی جلوگیری می‌کند.

instaview lg

معنی  door in doorهمین پنل است که دارای یک درب داخل درب دیگر است، به این معنی که شما فقط می توانید قسمت بیرونی آن را باز کنید تا مثلاً یک آبمیوه بردارید، بدون آنکه درب کل یخچال را باز کنید.

هدف از ایجاد این قابلیت در یخچال های ال جی جلوگیری از هدر رفتن انرژیست یا به قولی جلوگیری از خارج شدن هوای سرد داخل یخچال است. چون به هنگام باز کردن درب 46.5 درصد هوای سرد از یخچال فرار می کند. پس در یخچال هایی یا تکنولوژی Instaview مصرف برق بهینه می شود.

door in door

 Instaview به استفاده کننده گان 3 مزیت می بخشد.

  1. جلوگیری از باز و بسته کردن بی مورد درب که موجب خروج هوای سرد داخل محفظه می شود( به خصوص ما ایرانی ها عادت داریم گه گداری درب یخچال را باز کنیم بدون اینکه چیزی نیاز داشته باشیم).
  2. کاهش مصرف برق
  3. افزایش عمر کمپرسور که قلب یخچال است.

 

بهینه شدن مصرف با اینستاویو

مصرف بهینه با اینستا ویو

 

گرانترین اینستاویو در خط، Signature ال جی است که نسبت به سایر لوازم آن دارای ویژگی های برتری بیشتری است.

 با قیمت 6،299 دلار برای هر دو ظرفیت 30.1 (اندازه کامل) یا 22.8 (کم عمق) فوت مکعب موجود است.

 این یخچال فریزر چهار درب، با طراحی درب فرانسوی دارای سنسوری در قسمت انتهایی است که به هنگام کشیدن پای خود در زیر یخچال، درب را باز می کند.

سایت برسی محصولات (CNET) هنگام بررسی یخچال و فریزر در سال 2016 ، به Instaview امتیاز 9.2 از 10 را داده است. حال این مدل از اینستا ویو در مراحل بسیار پیشرفته تر نیز می باشد.

 

Signature ال جی

 

 

دیدگاه های ثبت شده

هنوز هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است
مدیران سایت در اسرع وقت نظر شما را درج می کنند. در صورت سوالی بودن مطلب شما، به آن به نحو احسنت پاسخ داده خواهد.