برای آگاهی از قیمت ها تماس بگیرید: 09902626291
لوگو

فروشگاه  اینترنتی ریواس

با ورود انسانها به دنیای دیجیتالی و ارائه محصولات بر بستر اینترنت ارائه راهکارهای امنیتی برای خرید در این مسیل، حس اعتماد بین مردم در تمامی سطوح و مراحل شکل گرفت و همین حس، آنها را واداشت در امور مربوط به اتلاف زمان بیشترین دقت را مربوط به نیازهای شخصی و خانوادگی نمایند. و برای اموراتی هر چند در خور توجه مثل خرید، از این بستر یعنی اینترنت استفاده نمایند .پس باتوجه به این نیاز مردم، فروشگاههای بزرگ وکوچک وگاهی هم پلیس مارکتینگ به وجود آمدند. در این بین آنهایی که صداقت و اعتماد داشتند ماندگار شده و دیگر سایتها به دلایلی به فراموشی سپرده شدند.

 

فروشگاه ریواس  با تکیه بر دانش و مهارت مدیران و اعضای سایت و نیاز به یک وزنه تعادل در بازار و تاکید بر اجناس اصل و اورجینال خود را معرفی نمود. این فروشگاه مفتخر است که تمامی اجناس را نهایت دقت و اصل بودن، به دور از هر پارامتری مثل نژاد و قومیت و زبان، به تمام مردم عزیز وشریف ایران عرضه بدارد.

همچنین با اصل صداقت در تمامی ضمینه ها، حق روایی برای مشتری را بر نفع کاری ستوده ومطمئن است که مشتری خاص وبا اصالت، برای یک عمر ماندگار است و این از نظر ما برای آینده بزرگترین سرمایه می باشد.

سعی می شود تا جایی که امکان داشته باشد کالای اصیل با کمترین برخورد با تلاطم بازار مالی به دست شما عزیزان برسد ومشتری مداری وحمایت از کارهای خیر وهمکاری با موسسات خیریه و نهادهای حمایتی در سرلوحه کاری ما باشد.

برای ما اعضای تیم Riiwas رضایت شما بهترین هدیه از جانب خداوند قادر منان و متعال است که امیدواریم شامل رحمت او و دعای شما مردم عزیز قرار بگیریم.

آینده، زیباترین رؤیاست  ...

با تشکر

اعضای تیم ریواس